Targi DIVE SHOW POLAND 2019
Zapraszamy na targi w dniach 18-20 Października 2019 w Warszawie w największym centrum targowym w Polsce WARSAWexpo.eu
O targach
DIVE SHOW POLAND
Tego nie można przegapić!
O NAS
NEWSLETTER
Bądź poinformowany o aktualnościach targowych, nadchodzących wydarzeniach, naszych pomysłach i akcjach organizowanych przez Dive Show Poland. Zapisz się by wiedzieć pierwszym!
NEWSLETTER

Idea powstania Dive Show Poland, dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu osób, zaowocowała w dniu 21 czerwca 2018 roku, przystąpieniem do sformalizowania naszej działalności. Tym samym wieloletnie towarzyskie rozmowy zaowocowały powstaniem projektu, który mamy przyjemność tworzyć i do którego wsparcia gorąco zapraszamy.

Naszą ideą jest szerzenie i propagowanie nurkowania jako sportu i pasji oraz doskonałej formy spędzania czasu dla coraz szerszego grona osób. Od lat grono blisko związane z nurkowaniem, wskazywało lukę nie tylko w zakresie jednoczenia środowiska nurkowego, ale też na trudności z wyjściem „na zewnątrz”, z ofertą poznania podwodnego świata przez osoby dotąd z nurkowaniem nie związane.

Działalność chcemy także kierować do osób nurkujących oraz nowych adeptów nurkowania. Poszerzanie wiedzy o technikach, sprzęcie i miejscach nurkowania, jest nie mniej ważne od możliwości wymiany poglądów czy poznania opinii ekspertów. Zależy nam na tym, by przebiegało to w atmosferze otwartości bez podziału na federacje, szkoły czy style.

Poprzez szerokie propagowanie i popularyzację nurkowania, chcemy pokazać, że sport ten wnosi w życie radość, wyjątkowe przeżycia, niezapomniane wrażenia i jest nie tylko całoroczną formą aktywności ruchowej, ale i spędzania wolnego czasu przez całą rodzinę.

Rozpoczęcie działalności Dive Show Poland spotkało się z dużą otwartością i przychylnością osób i firm od lat działających w branży nurkowej, które zgodziły się nas wesprzeć, w idei rozwoju polskiego środowiska nurkowego, szerzeniu wiedzy o nurkowaniu, propagowanie zachowań mających na celu ochronę środowiska wodnego i zaszczepienie szacunku do podwodnego świata jak największej liczbie osób.

Projekt Dive Show Poland został stworzony przez pasjonatów nurkowania także dla wszystkich nurków i naszych sympatyków, którzy razem z nami chcą dołożyć cegiełkę do upowszechnienia tego pięknego sportu. Zapraszamy więc wszystkich do działania razem z nami! Każdy kto chciałby się podzielić z nami swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami nie tylko nurkowymi jest mile widziany. Wszyscy wspierający mają wpływ na sposób i kierunki naszego działania. Praca ma charakter wolontariatu, a nasze działania są całkowicie transparentne finansowo. Cały dochód np. z organizacji imprez masowych czy innej działalności komercyjnej będzie wydatkowany na cele jakie sobie powyżej postawiliśmy.

Zainteresowanych stałym wsparciem naszej działalności i wszystkich tych, którzy mogą wspomóc nas okazjonalnie, zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem odpowiednich formularzy na naszej stronie www. Razem osiągniemy więcej, a wspólne efekty pracy będą lepsze.

dsp-400-black
Pozdrawiamy
Zespół organizacyjny Targów
Dive Show Poland 2018Kontakt dla Wystawców: wystawcy@diveshowpoland.pl
Kontakt dla Odwiedzających: targi@diveshowpoland.pl
Kontakt dla Mediów: biuro@diveshowpoland.pl