NIE PRZEGAP! DIVE SHOW POLAND 2019
Spotykamy się na Targach nurkowych - 18-20 X 2019 - Ptak WARSAW Expo
O targach
DIVE SHOW POLAND
Naszą ideą jest propagowanie nurkowania jako sportu, pasji oraz formy spędzania czasu dla coraz szerszego grona osób. Zapraszamy do przyłączenia się do nas.
O NAS
NEWSLETTER
Bądź poinformowany o aktualnościach targowych, nadchodzących wydarzeniach, naszych pomysłach i akcjach organizowanych przez Dive Show Poland. Zapisz się by wiedzieć pierwszym!
NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera


W celu lepszej personalizacji korespondencji wysyłanej do Państwa, prosimy o wypełnienie kilku poniższych nieobowiązkowych pól formularza:Dla nurków:


Klauzula informacyjna

Informujemy, że administratorem w/w danych osobowych jest spółka Dive Show Poland sp. z o.o.; ul. Akacjowa 24; 05-840 Brwinów;

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do realizacji umowy. Dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt a, pkt c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane osobowe spółka Dive Show Poland sp. z o.o. może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami przez okres 5 lat. W przypadku zaistnienia wątpliwości lub jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych przez spółkę Dive Show Poland sp. z o.o. z siedzibą w Brwinowie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: polityka.prywatnosci@diveshowpoland.pl.