NIE PRZEGAP! DIVE SHOW POLAND 2019
Spotykamy się na Targach nurkowych - 18-20 X 2019 - Ptak WARSAW Expo
O targach
DIVE SHOW POLAND
Naszą ideą jest propagowanie nurkowania jako sportu, pasji oraz formy spędzania czasu dla coraz szerszego grona osób. Zapraszamy do przyłączenia się do nas.
O NAS
NEWSLETTER
Bądź poinformowany o aktualnościach targowych, nadchodzących wydarzeniach, naszych pomysłach i akcjach organizowanych przez Dive Show Poland. Zapisz się by wiedzieć pierwszym!
NEWSLETTER
Zgłoszenie chęci udziału jako Wystawcy na
targach DIVE SHOW POLAND 2019
w dniach 18-20 X 2019 na terenie PTAK WARSAW EXPO

1.1. Złożenie zgłoszenia musi być potwierdzone przez użycie „linku aktywacyjnego” dostarczanego na podany organizatorowi adres email.
1.2. Fakt zarejestrowanie zgłoszenia zostanie potwierdzony poprzez przesłanie e-maila wraz z jednorazowym hasłem do pierwszego zalogowania w dziale WYSTAWCY.
1.3. W dziale WYSTAWCY będą udostępnione wszystkie dokumenty i informacje dla Wystawcy.
1.4. Powyższe zgłoszenie jest wyłącznie deklaracją chęci udziału w targach.
1.5. Podpisanie umowy zobowiązuje organizatora targów do zapewnienia i rezerwacji miejsca jak najbardziej zbliżonego do oczekiwań Wystawcy zawartych w zgłoszeniu.
1.6. Przy doborze miejsca organizator targów będzie brał pod uwagę istniejące możliwości wynikające z aktualnych rezerwacji oraz niezagospodarowanej powierzchni wystawienniczej.
1.7. Podpisanie umowy upoważnia organizatora targów do wystawienie noty zaliczkowej w poczet przyszłych wystawionych faktur.


2.1. W dniu 15 IX 2019 organizator targów zamykamy podstawowy plan aranżacji przestrzeni targowej.
2.2. Wystawcy zgłaszający się po tym terminie będą mieli przydzielone lokalizacje stoisk na
powierzchnia pozostałych do wykorzystania.
2.3. Propozycja lokalizacji oraz wymiarów stoiska będzie publikowana przynajmniej w każdy kolejny poniedziałek w formie dokumentu PDF z aktualnym planem zagospodarowania przestrzeni targowej.
2.4. Wystawca dostarczy w terminie 3 dni od podpisanie umowy materiały do prezentacji w mediach oraz w terminie nie późniejszym niż do dnia 28 IX 2019, materiały do katalogu wystawowego (dane Wystawcy, logo, opisy itd.).
2.5. Wystawca uzgodni i zamówi formę aranżacji oraz zapotrzebowanie na dodatkowe wyposażenie stoiska (zgodnie z oferowanym cennikiem zabudowy i wyposażenia stoiska).
2.6. W terminie nie późniejszym niż do 30 IX 2018, Wystawca zamówi dodatkowe materiały i usługi (dodatkowe identyfikatory, karty parkingowe, wydruki, dołączanie ulotek do pakietu targowego, nazwa firmy na drogowskazach, reklamy w mediach itd.).